KURUMSAL

Bayrak İnşaat Turizm San. ve Ticaret Ltd.Şti 1993 yılında kuruldu. Firmamız kuruluşundan itibaren toplam kalite yönetimi çerçevesinde gerçekleştirdiği projelerle projelerle, yerine getirdiği taahhütlerle kısa zamanda inşaat sektörünün öncü kuruluşları arasına girme başarısı göstermiştir.Bayrak İnşaat; İnşaatçılık sektöründe yerini aldıktan sonra genel anlamda temizlik ve hizmet sektörüne girerek faaliyet alanlarını genişletmiştir.

Bayrak İnşaat 12 yıllık birikimiyle, toplam kalite yönetimi anlayışıyla, önce insan hak ve onuru prensibiyle inşaat, taahhüt ve temizlik alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız; toplu konutlar, özel inşaatlar, kooperatifler inşaatları, iş merkezleri, villa inşaatları, kat karşılığı inşaatlar, taaahhütler, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, kent temizliği, katı atık toplama, transfer ve taşıma işlerini ISO kalitesi standartlarında sürdürmektedir.

Bayrak İnşaat olarak hedefimiz; çağdaş teknolojiden yararlanarak yüksek kalite ve verimliliği gerçekleştirebilmek, insan hak ve onuruna yakışır üretim oluşturup üst değerler ortaya koyabilmek, ülkemizin iktisadi ve sosyal kalkınmasını katkı sağlayarak istihdam alanları oluşturabilmektir.

Referanslarımız 12 yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz projeler, bitirdiğimiz işlerimizdir.